همیار تری دی

FAQ

همیار تری دی تنها یک مخزن مدل سه بعدی نیست بلکه شبکه اجتماعی برای تعامل و به لشتراک گذاشتن مدل های سه بعدی است.کاربران در اینجا می توانند مدل های سه بعدی را رایگان دانلود و به اشتراک بگذارند.

منتظر خبرهای خوب آینده باشید.

رویاهاتون رو با همیار لمس کن

برای این شما دو راه حل دارید. به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید بر روی دکمه عضویت در وسط بنر اطلی سایت کلیک کنید این راه عضویت سریع است.پس از آن حساب کاربری خود را تایید کنید.

راه حل دوم بر روی عضویت در بالا منوی اصلی کلیک کنید و مراحل را مطابق شکل دنبال کنید.

شما در این بخش می توانید تجربه خود از پرینت سه بعدی یک مدل را به اشتراک بگذارید. و از محدودیت ها یا خلاقیت ها در استفاده صحبت کنید. این قسمت در صفحه نخست سایت به نمایش در خواهد آمد.

اشتراک تجربه

کاربر گرامی شما در این بخش می توانید مدل سه بعدی مد نظر خود را به اشتراک بگذارید. با اشتراک گذاری در این بخش می توانید تعداد لایک (امتیاز)های خود را افزایش دهید و نظرات دیگر کاربران در مورد مدل را دنبال کنید.


زبانه باز شونده کنار تصویر پروفایل خود را باز کنید.


از منوی باز شده ارسال مدل را انتخاب کنید.


تنظیمات را مطابق شکل رعایت کنید. عنوان را همان گونه که توضیح داده شده وارد کنید. مثال مدل سه بعدی توپ – Ball
موضوع مدل را از بخش دسته ها انتخاب کنید. درصورتی که موضوع متناسب را نیافتید دسته مدل سه بعدی که دسته ای کلی تری است را انتخاب بفرمایید.

مطلب متناسب با مدل را وارد کنید حداقل ۱۰۰ کارکتر در مورد مدل توضیح دهید. تصویر شاخص اجباری است. عکسی مناسب با مدل را آپلود کنید. این عکس در صفحه نخست به نمایش در خواهد آمد.


خلاصه ای درباره پروژه یا مدل سه بعدی بنویسید. فایل مدل سه بعدی را پس از اینکه بصورت فشرده کردید با پسوند .zip آپلود کنید.
فیلدهای امنیتی را تایید کنید. مدل سه بعدی شما پس از ارزیابی پس از چند دقیقه با نام خودتان روی سایت بروزرسانی خواهد شد.
امتیاز خود را افزایش دهید. خبرهای خوبی در راه هست.
ارسال مدل

برای اینکار کافی است بر روی زبانه باز شونده کنار تصویر پروفایل خود کلیک کنید. در بخش فعالیت وارد شوید و در بخش جستجو کاربری را وارد کنید و سپس وی را فالو (دنبال) یا درخواست دوستی ارسال کنید.
شما نیز می توانید در منو اصلی در بخش کاربری گزینه کاربران را انتخاب کنید و تمامی کاربران مشاهده می شود در این قسمت می توانید مانند بخش قبلی عمل کنید.

همیار مگ مجله اختصاصی همیار تری دی است در این بخش به موضوعات مختلفی از جمله آموزش کار با پرینتر سه بعدی- مقالات آموزشی و دیگر مطالب اشاره می شود.
مدل های سه بعدی آموزشی و ساختنی ها در این بخش بصورت تصویری آموزش داده می شود.

با عضویت در خبرنامه و دریافت کدهای تخفیف و آموزش های رایگان و اطلاعیه های کلاس های رایگان حضوری برای شما بر روی تلفن همراه اطلاع رسانی خواهد شد. کافی است شماره همراه خود را در بخش عضویت وارد کنید عضویت در این بخش با شماره همراه ممکن پذیر است لطفا دقت بفرمایید. شماره تماس باید بلک لیست نباشد (سرویس های اطلاع رسانی و تبلیغات را نباید از مخابرات قطع کرده باشید.).
گروه کاربری را خبرنامه انتخاب کنید.

ثبت نام
Send message